Červen 2012

B.A.P [Monster] #2

19. června 2012 v 7:17 | Madllen |  K-ALL

B.A.P [Monster]

19. června 2012 v 7:16 | Madllen |  K-ALL

Pár skleniček Soju

2. června 2012 v 2:23 | Misha |  K-ALL
Název: "Pár skleniček Soju"
Fandom: 2NE1
Typ: yuri :DD
Pairing: CLzy [CL(Chae Rin)/Minzy(Minji)]
Od: Míša^^
Upozornění: Je to moje první yuri povídka, ještě k tomu psaná od 0:00 - 02:15 h ráno (už ani pořádně nevidím na klávesnici :DD), takže ten konec se mi nějak nelíbí, ale tak snad se vám to bude líbit a jestli chcete vidět opilou Minzy, tak čtěte dál :DD a prosím nechte komentáře :DD
btw. to co je kurzívou a vybarvené tmavě modrou, je to, co si Minzy myslí (nad čím přemýšlí) a to co je tučně kurzívou a tmavší šedou je zas CL
Varování: 18+
Věnování: mému Jarouškovi :D dobře, tak JDCmu, který mě o povídku požádal a trochu mi i pomohl a hlavně mě hecoval, abych jí vůbec dopsala :* :DD ^^
"BOMIE!!!!" skoro zakřičela rozklepaným hlasem CL.
"Co je CL? Stalo se snad něco?" zeptala se na druhém konci telefonátu Bom.
"Bomie, já…já…já jsem to totálně zvorala! Vůbec nevím, co mám dělat! Minzy mi tu zkolabovala!!"
"Panebože, CL!! Co jste to vyváděli?"
"Bomie, potřebuju tvojí pomoc! Dali jsme si s Minzy pár drinků a ona to přehnala a složila se mi tu! Prosím, přijeď."
"CL, ale já nemůžu! Máme tu s Darou focení a nemůžeme se jen tak vypařit. A co jste pili?"
"Soju."
"Kolik?"
"6 lahví…"
"Kurňa CL! To nevíš, že Minzy neumí pít?! Odvez jí domů, ulož jí do postele a dej jí sklenici vody a obklad. Snad si ji nepřiotrávila, tak se modli, ať se brzo probudí! Opravdu nemůžu přijet. Musíš se o ni postarat. Je to stejně tvoje chyba, tak za to budeš muset nést i zodpovědnost."
"Ale…," chtěla něco namítnout CL, ale v tu chvíli už z telefonu zaznělo jen hlasité *tůůt tůůt* oznamující ukončení telefonátu.
Bože! Já jsem taková kráva! Chtěla jsem být s ní a chránit jí, všechno jí povědět, ale místo toho jsem jí jen opila a ona se mi tu takhle skácí.
Pomyslela si CL a vzala Minzy do náruče, aby jí mohla odnést k taxíku.
Aigo~ Jak jsem to mohla tomu překrásnému, nevinnému stvoření jen provést? Vždyť má takové nádherné, křehké tělíčko a já jí nechám takhle se zlít. CL položila Minzy na zadní sedadla taxíku a oznámila řidiči směr jízdy.
Když dojeli před dorm 2NE1, vytáhla opatrně bezvládnou Minzy ze žlutého auta a rychle s ní pospíchala do ložnice. Tam Minzy položila do peřin a přikryla jí až po krk.
Neměla bych jí sundat oblečení? Néé, už tak jsem to dneska dost zkazila, nechci jí ještě vylekat! Ale pohled na to spící stvoření je pro bohy.
CL zaběhla do koupelny pro mokrý ručník a dala ho Minzy kolem hlavy, na noční stolek položila sklenici vody a vedle postele postavila menší bílý kýbl, kdyby se náhodou Minzy udělalo nevolno, až se probudí.
Ale jestli se vůbec probudí! Když s ní pojedu do nemocnice, tak z toho zase bude velkej mediální poprask a novináři z nás udělaj opilé a nezodpovědné namachrované hvězdy, jak oni už to dokážou. Budu muset počkat a doufat, že se vzbudí.
CL ulehla na postel vedle Minzy. Pohled na spící maknae jí neuvěřitelně fascinoval a hlavou se jí honily nemravné myšlenky. Chvíli ještě tak pozorovala tu andělskou tvářičku a po chvíli i ona usnula.


-O den dříve- (ráno)
"Bom-unni. Nemyslíš, že je Minzy roztomilá?" povídá CL a přitom stále nezpouští oči z mladší dívky sedící v obýváku se sluchátky na uších.
"To jí máš opravdu až tak moc ráda?"
"Miluju jí…"
"A proč jí to neřekneš?"
"Bojím se a myslím, že ještě nejsem připravená se jí vyznat a říct jí, co k ní cítím."
"Já být na tvém místě, tak jí to řeknu co nejdřív, než ti jí někdo jiný přebere."
"Ale co když mě odmítne? Co když mě nemiluje tak, jako já ji a bere mě jen jako dobrou kamarádku?"
"Je to jen na tobě CL. Je to celé jen čistě tvé rozhodnutí, jestli budeš s Minzy, nebo si ona najde někoho jiného. Radši bych s tím moc dlouho nečekala."

(později téhož dne - večer)
BAM!! (:D)
CL otevřela dveře do Bominy ložnice a jako první uvidí, jak se tam Bom líbá s Darou.
"Hej! Nevíš snad, jak se klepe?!" podívá se na CL zamračeně Dara.
"Oh, promiňte, nevěděla jsem, že tu spolu něco máte," usmála se CL nezbedně.
"Nicméně, Bomie, můžu s tebou na minutku mluvit?"
"Ya! CL!! To nevidíš, že tu máme něco rozdělané?! No tak počkej, hned přijdu."
"Okay," CL zavřela dveře a vyčkávala na chodbě.
BOM si rychle navlíkla tričko, vlípla Daře jemný polibek se slovy: "Hned se vrátím, zlato, počkej tu na mě," a zmizela za dveřmi pokoje.
"Unni, přemýšlela jsem nad tím, cos mi dneska říkala. Udělám to!"
"Aish~ A to je ono? Kvůli tomu si mě vytáhla..no nic. A jak to chceš udělat?"
"Vezmu Minzy s sebou do baru na pár skleniček. Alkohol mi aspoň dodá víc kuráže a já budu schopná jí všechno říct."
"To je moc dobrý nápad," mrkla Bom a CL se jí vrhla kolem krku. "Děkuju unnie!"
"Notak, slez ze mě, hlavně ať se ti to podaří. Budu ti držet palce. Ale…" než to Bom stačila doříct, CL už utíkalak pokoji Minzy.
"…ale ona alkohol moc nezvládá," zamumlala si už neslišitelně - spíš pro sebe- Bom a vrátila se zpět do své ložnice.
/konec pohledu do minulosti/


CL byla v tak tvrdém spánku, takže si ani nevšimla, že už je Minzy vzhůru.
Minzy pomalu otevřela oči. Všechno bylo tak rozmazané, tak si je promnula, aby lépe viděla, kde se momentálně nachází. "Ch-ch-ch-chae Rin?!" Co tu dělám? Co se stalo? Proč vedle mě leží CL? Ahh~ Už si vzpomínám! Aigo, já jsem idiot! Konečně se mi včera naskytla příležitost jí říct, jak moc jí mám ráda a já se takhle zliju a omdlím! Souhlasila jsem, že se s ní zajdu napít, i přesto, že s alkoholem nejsme nejlepší přátelé, jen abych jí mohla říct o svých citech k ní. Jenže zrovna, když se na to chystám, tak sebou hodím o zem. Nan pabo!..ale OMO! Ona tu teď leží vedle mě. Jak slaďounky spí. Ach~ Ani se nemůžu přestat usmívat a srdce mi tluče o sto šest, když jí vidím.
CL se najednou probudila a chtěla vstát z postele, aniž by probudila mladší dívčinu, ale to už bylo stejně marné, jelikož Minzy byla už dávno vzhůru.
"Minzy? Ty jsi vzhůru? " řekla CL, zatímco stále mnula svá ospalá očka.
"Minzy promiň mi to! Je to moje vina, neměla jsem tě nechat…"
"To je v pořádku," přerušila Minzy starší. "Je to všechno moje chyba, né tvoje."
"Cože, o čem to mluvíš?" zamrkala udiveně CL.
"Dobrá, poslouchej. Když jsi mě pozvala na drink, tak jsem hned souhlasila, že?"
"Ano."
"I přesto, že neumím pít, že ano?"
"No…ano."
"A nepřijde ti to divné?"
"Co je divné?" zeptá se udiveně CL.
"To!"
"Co to?"
"No, TO!"
"Sakra Minzy, o čem to mluvíš? Co se tím snažíš říct?" zeptá se teď už fakt dost udivená CL s pusou dokořán.
"CHCI ŘÍCT, ŽE JSEM SOUHLASILA ZAJÍT S TEBOU NA DRINK, I PŘESTO, ŽE NEUMÍM PÍT, JEN ABYCH MOHLA S TEBOU STRÁVIT ČAS!"
"Ale proč?"
"Protože tě mám moc ráda, CL. Miluju tě!" vyjekla Minzy.
"T-t-ty mě c-co?" vydala ze sebe stěží CL.
"Jak jsem řekla. Miluji tě, CL!"
"Ale, Minzy…"
"Já vím, že mě bereš jen jako kamarádku, proto jsem celou tu dobu skrývala své city. Myslela jsem, že budu mít příležitost se ti vyznat včera večer, ale promeškala jsem to. Ty mě ale stejně máš ráda jen jako kamarádku, takže ani nechápu, co jsem mohla očekávat. Děkuju ti, že ses o mě postarala, vážím si toho. Radši zapomeň na všechno, co jsem ti teď řekla."
Minzy se už chystala k odchodu, ale CL jí chytla a přitáhla jí k sobě. Na pár sekund se jí zadívala do očí a potom spojila jejich rty v jemném polibku.
CL se po chvilce odtrhla a přerušila, tento nádherný moment, který se oběma dívkám moc líbil.
"Miluji tě Minzy. Do té hospody jsem tě táhla jen proto, abych měla při skleničce víc odvahy ti ta slova říct. Ale tys mi tam zkolabovala a já o tebe měla nehorázně velký strach. Bála jsem se, že mě odmítneš, ale teď už vím, že tvé city jsou stejné."
"ChaeRin..V-V-Vážně?"
"Myslím to naprosto vážně Minzy."
CL se opět naklonila k Minzy a věnovala jí vášnivý polibek. Povalila mladší znovu na postel a klekla si nad ní. CL se laškovně pousmála a začal opět líbat Minzy. Minzy se vůbec nebránila, líbilo se jí to a povolila CL vstup do jejích úst. CL začala hned plenit Minzyinu ústní dutinu. Oběma ženama projela příjemná vlna vzrušení, když se jejich jazyky otřely. V tu chvíli se do polibku zapojila i Minji a začal boj o nadvládu. CL vyhrála. Od rtů se potom starší začala pomalu přesouvat přes tvář k ušnímu lalůčku. Malinko za něj zatahala a potom pod ním na krku zanechala trochu narudlé místo po zkousnutí kůže na krku. Minzy vzrušením hluboce dýchala, dneska se hodá celá odevzdat starší dívce. CL nepřestávala věnovat jemňoučké polibky Minzynu krku a přitom zajela rukou pod tričko maknae. Přes podprsenku stiskla jedno její prso. Minzy nahlas vydechla. Chtěla to! Obě to chtěli!
ChaeRin se otrhla od jejího krku a jedním pohybem stáhla z Minzy její tričko. Pohled na to úžasně vypracované, sexy tělo pod ní, byl naprosto vzrušující. CL chytila do rukou prsa Minzy a opatrně je stiskla. Čekala, jaká bude Minjiina reakce. To, že se to mladší líbí, bylo jasně poznatelné z jejího slastného vydechnutí. CL opět spojila jejich rty a přitom Minzy nevědomky posadila, aby jí mohla rozepnout podprsenku. Což také udělala, ale v tu chvíli se Minzy protočila a svalila CL pod sebe a rovnou z ní stáhla tílko i s podprsenkou, které byly Minzyinou jedinou překážkou v prozkoumání každičkého centimetru její nahé kůže. Minjií svalila CL do peřin a začala jejímu bříšku a hrudníku věnovat motýlí polibky. Od lemu kalhot začala pomalu putovat nahoru k prsům, ale zastavila se u pupíku CL. Nejdřív ho celý oblízla a pak zatahala za jeho okraj a začala dát líbat CLinu nahou kůži. CL se pod polibky Minzy prohíbala slastí v zádech. Maknae jazykem objela konturu ChaeRiných prsou, zatímco CL hladila Minzy po těch jejích. Minji ještě jednou vášnivě políbila CL a potom se přesunula k dolním partiím ChaeRinina těla. Rukou zatlačila přes jeansy na její rozkrok a začala rozepínat její kalhoty, které zachvíli skončili na podlaze. Minzy vjela rukou pod kalhotky a palcem si to namířila na CLin otvor, přičemž jí dále líbala na břichu a CL vzrušeně vzdychala. Minzy stáhla kalhotky CL a v tu chvíli už pod ní ležela Chae Rin v celé své kráse. Minji trochu roztáhnula její nohy a líbala její třísla, až se pomalu od třísel dostala až k těm nejchoulostivějším místům. Vyhledala její klitorys a začala si s ním jazykem pohrávat, což bylo na CL moc a zatmělo se jí před očima. Minji jazykem zatlačila na její vaginu a následně do ní vnikla. Jazykem pohybovala do všech stran, aby způsobila CL co největší slast. Když viděla, že CL je už hotová, napřímila se a začala se s CL líbat. Jejich jazyky se o sebe třeli a obě byli velmi vzrušené. Jenže náhle Chae Rin udělala pohyb, který Minzy neočekávala. Strhla Minzy pod sebe a bez jakékoliv předehry z ní ta dračice stáhla kalhoty i s kalhotkami a začala líbat oblast Minzyiných třísel, ale té nejnažhavenější partii se stále vyhýbala. Pro Minji to bylo jak mučení, protože chtěla víc a CL to sama dobře věděla, jen si jí takhle víc vychutnávala. Následně se ale už přesunula k choulostivým místům a jazykem projel každičký kousek. Pronikla i do nitra maknae a plenila tato místa opravdu profesionálně. Minzy se jen kroutila pod návaly slastivých doteků a pohybů. Když už Minzy byla celá uvolněná, vrátila se CL zpět k jejímu obličeji a věnovala jí jemný polibek se slovy:
"Miluju tě, Minzy."